Укр
Графік роботи:

Online магазин – 10:00-22:00
Offline магазин – 10:00-18:00

Вихідні offline магазин – Сб та Нд

Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Додайте товари до кошика

Відгуки клієнтів Nail code

4.9
22 відгуки
Сортування:
Очень хорошо выполняются заказы
Спасибо большое
Відповісти
Дуже задоволена своїм замовленням! 💅✨🥰
Усі предмети прийшли швидко, добре запаковані та в ідеальному стані. Якість просто супер — все виглядає навіть краще, ніж очікувала.😍
Видно, що продавець дбає про своїх клієнтів. Обов’язково замовлятиму ще й рекомендую всім! ❤️
Відповісти
Зінич Валентина , доброго дня. Дуже дякуємо за Ваш відгук, це надихає нашу команду та ми розуміємо, що робимо свою роботу гарно 🥰 Будемо раді бачити Вас знову 🫶🏻
Відповісти
написала з приводу того, що не поклали в замовлення пензлик, ігнорують, дрібничка, але на приємно.
Відповісти
Пильгук Валерія, доброго дня. Перепрошуємо, що не відповіли одразу, бо мали отримати відповідь від складу, переглянувши залишки та камери на зборці. Ажіотаж з лампами ШІ дався в знаки.
Як результат, пензлик Вам був покладений, що підтверджують камери та коректний залишок на складі.
Прикро, що 3 зірочки незаслужено – дрібничка, але не приємно)
Відповісти
Замовляю вже не перший раз і завжди все на вищому рівні. Цього разу замовлення було до Чехії, дуже швидко було зібрано та відправлено через перевізника. Я просто в захваті. Дуже дякую.
Відповісти
Мельник Аліна Іванівна, дякуємо за відгук, команді читати такі слова дуууже приємно 🫶🏻 Будемо чекати Вас знову 🤗
Відповісти
Замовляла вперше, все дуже сподобалось, багато асортименту, швидка доставка, ввічливо відповідали, точно не останнє моє замовлення, листівку яку залишаєте дає мотивацію 🫶🏻 було дуже приємно співпрацювати
Відповісти
Голікова Вероніка , дуже дякуємо, це мотивує нас тримати високу планку 🫶🏻
Відповісти
Однозначно це не останнє моє замовлення у вас💓ви індивідуально підбирали і пропонували мені саме те,що потрібно,враховуючи,що я початківець.
Швидко і якісно все прийшло.
А як відкрила посилочку і побачила листівку з побажанням 💓то в саме серденько 💓 дякую вам
Відповісти
Валентина Жовнерик , дуже дякуємо, що попали в саме серденько, туди і цілились 😀 Чекаємо на Вас знову 🫶🏻
Відповісти
Нещодавно сформувала собі стартовий набір з допомогою дуже ввічливого,приємного менеджера,що допомагала мені зорієнтуватися з вибором по деяким позиціям та замінити на необхідне мені обладнання та матеріали.Все прийшло швидко і дуже добре запаковано,за що окремо дякую.Загалом робота магазину дуже сподобалася.Від мене тільки точно рекомендація🤗
Відповісти
Ольга Фібіх, дуже дякуємо за такі щирі слова, це нас надихає та ми розуміємо, що робимо все правильно. Будемо раді бачити Вас знову 🤗
Відповісти
Дякую за швидке замовлення та дуже гарне ставлення до клієнтів 🫶🏻🤍
Відповісти
Орловська Марія Сергіївна , дякуємо та будемо раді бачити Вас знову 🤗

Відповісти
Вітаю, на сайті знайшла усе необхідне для себе, дівчата швидко склали замовлення, приємне обслуговування, вирішили усі нюанси які склалися в процесі оплати, я дуже дякую людям які працюють в таких умовах сьогодення і не зважаючи на все клієнт отримує свій товар вже на наступний день, ще й з подарунком) щиро дякую команді nailcode
Відповісти
Шологон , Володимира дуже дякуємо за такі щирі слова, це нас надихає та ми розуміємо, що робимо все правильно. Будемо раді бачити Вас знову 🤗
Відповісти
Замовляла ручку до фрейзера, все працює, ніяких зайвих звуків, дякую ❤️
Відповісти
Софія Васильчук , дякуємо та будемо раді бачити Вас знову 🤗
Відповісти
Замовила в перше все дуже сподобалося швидко и відповідально відносяться до своєї роботи и клієнтів дякую вам за вашу працю
Відповісти
Юлія , дякуємо, будемо раді бачити Вас знову 🤗
Відповісти
Дуже дякую магазину за швидке реагування, нагадування, оперативну доставку та маленький, але такий приємний бонус 💖
Все отримала вчасно, сервіс - на відмінно! Рекомендую 💅✨
Відповісти
Крістіна, дуже приємно це чути, будемо й далі тримати високу планку 🫡
Відповісти
Натрапила на сторінку випадково , замовила вперше , та й тепер не в останнє ! Дуже швидка доставка! Якість - супер ! Рекомендую 😍
Відповісти
Чайковська Карина , Дуже дякуємо Карино, що виправдали Ваші очікування. Будемо раді раді бачити Вас знову 🫶🏻
Відповісти
Замовляла перший раз, але менедежери дуже приємні, і доставка дуже швидка, дякую їм велике
Відповісти
Єлизавета , дуже дякуємо. Будемо раді бачити Вас знову 🤗
Відповісти
Дякую магазину за якісну продукцію та привітний персонал. Тут завжди все детально розкажуть і підкажуть. Окрім продукції, у магазині є ще й живі курси та онлайн-навчання. Всім, хто любить цю сферу, раджу звернути увагу — це чудова можливість вдосконалити свої знання та придбати все необхідне. Я завжди буду рекомендувати вас! ❤️

Відповісти
Фісюренко Дарина, дуууже дякуємо Даша, ти наш самий крутий відданий прихильник. Ми дуже це цінуємо і намагаємось тримати планку ❤️❤️❤️
Відповісти
Замовляю не перший раз,кожного разу у захваті😍 задоволена швидкістю оформлення та відправлення замовлень
Відповісти
Карпяк Дарʼя Іванівна , дякуємо, виходить не даремно хліб їмо 😀
Відповісти
Замовляла вже два рази ,останній раз була приємно шокована в день замовлення відправили ж його і через день моє замовлення було у мене. Дуже дякую ☺️
Відповісти
Олена Карпова Володимирівна, дуже дякуємо за відгук. Для нас це дуже важливо, що наші зусилля втілюються в добрі слова 🤗
Відповісти
Дуже задоволена покупкою у цьому магазині. Продукція якісна та оригінальна. Окремо хочу відзначити адміністратора Тетяну- надзвичайно привітлива, уважна та готова допомогти з порадою.🫶Приємно мати справу з таким сервісом, буду замовляти ще й надалі. Рекомендую 😊
Відповісти
Дякуємо. Раді, що сервіс команди відповідає Вашим очікуванням та трошки більше ☺️
Відповісти
Замовляла вперше в цьому магазині. Я в захваті. Дівчата дуже ввічливі. Все пройшло дуже швидко. Колір лаків дуже яскравий. Буду ще робити замовлення. Рекомендую.
Відповісти
Дякуємо. Будемо раді бачити знову 🫶
Відповісти
Чудовий магазин. Замовляла 2 рази. Залишилась дуже задоволена. ❤️ Швидко оформили, швидко відправили, швидко прийшло. Велике дякую 🫶💐
Відповісти
І Вам дякуємо ☺️ Дуже приємно, що повертаєтесь 🤗
Відповісти
Показати ще 2 відгуки
Вгору